کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 19 اسفند 1399

پیام رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت فرا رسیدن ایام الله فجر

پیام رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت فرا رسیدن ایام الله فجر

رييس كانون سردفتران و دفترياران فرا رسیدن ایام الله فجر را به مردم شريف و شهيد پرور ایران اسلامي تبريك و تهنيت گفت.

 

 

متن این بیانیه به شرح ذیل است: «قل جاء الحق و زهق الباطل ان الباطل کان زهوقا: همواره حق آشکار خواهد شد ...» (اسرا/81)

 

دهه فجر انقلاب اسلامی؛ سرآغاز طلوع خورشید درخشان انقلاب اسلامی و تبلور شکوه و عظمت نهضتی مبتنی بر "تعالیم دين مبين اسلام در عصر حاضر بود که توانست حکومتی الهی را تثبیت کند.

 

این انقلاب در سایه الطاف الهی، مرهون پیروی از  آخرین و کاملترین دین در تامین سعادت بشری، رهبری پیامبرگونه امام خمینی(ره) بود كه با اتحاد ملی و حضور مردم مسلمان و ولایت مدار حاصل شد. این مولفه های بنیادین به عنوان دکترین انقلاب اسلامی توانست پایه های قدرت و سلطه جویی استکبار جهانی در ایران را فرو ریزد.

 

اين انقلاب به برکت رهبری حکیمانه و تدابیر مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (حفظه الله) توانسته است علارغم  تلاش هاي مذبوحانه استكبار برای جلوگیری از گسترش حرکت های اسلامی، صدای استکبار ستیز اسلام را رساتر از گذشته به گوش جهانيان برساند.

 

جامعه بزرگ دفاتر اسناد رسمي؛ ضمن تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و تبریک فرا رسیدن ایام الله فجر، چون همیشه، گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب در راه حفظ و دفاع از آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی و خدمتگزاری به ملت ولایت مدار ایران اسلامی، بار دیگر در راهپیمایی 22 بهمن، وحدت و همدلی و صلابت انقلابی خود را به نمایش خواهد گذاشت و پیام ماندگاری و تداوم انقلاب اسلامی را به گوش جهان خواهد رساند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
94/11/12