کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 07 آبان 1399

آرشیو پرونده های ثبتی کرمان از ابتدای امسال

آرشیو پرونده های ثبتی کرمان از ابتدای امسال

رضا طالبی زاده گفت : با توجه به پایان روند ایجاد آرشیو الکترونیک پرونده های ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کرمان در سال 94 آرشیو این پرونده ها در ادارات ثبت شهرستان های استان از ابتدای امسال آغاز خواهد شد.

به گزارش اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمان، رضا طالبی زاده در گردهمایی روسای ادارات ثبت اسناد و املاک شهرستان های استان کرمان گفت با توجه به پایان روند ایجاد آرشیو الکترونیک پرونده های ثبتی اداره ثبت اسناد و املاک شهرستان کرمان در سال 94 آرشیو این پرونده ها در ادارات ثبت شهرستان های استان از ابتدای امسال آغاز خواهد شد.

 

طالبی زاده در ادامه عملکرد ادارات ثبت اسناد و املاک استان را در سال 1394 مثبت ارزیابی و از روسای ادارات در این خصوص قدردانی کرد.

 

وی خاطر نشان کرد از جمله موفقیت های بدست آمده در سال 94 کسب رتبه برتر اداره کل ثبت استان کرمان در جانمایی و تثبیت اراضی ملی و منابع طبیعی بود که منجر به تقدیر از این اداره کل گردید.

 

مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان خاطر نشان کرد با تلاش همکاران قسمت های مختلف هم اکنون در حوزه رسیدگی به پرونده های موضوع قانون تعیین تکلیف اراضی و ساختمان های فاقد سند نیز جزو چند استان اول در کشور هستیم.

 

وی این نتایج و ثمرات را نتیجه نظارت و مدیریت صحیح مدیران ادارات ثبت دانست و افزود امیدواریم در سالی که شروع شده نیز این نظارت و مدیریت همچنان ادامه یابد تا شاهد پیشرفت هر چه بیشتر اداره کل ثبت استان کرمان در حوزه های مختلف و ارتقاء جایگاه آن در میان مردم و مسئولین باشیم.

 

این مقام قضائی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع شهرستان های جدید التاسیس استان اشاره نمود و بیان داشت در حال حاضر 10 شهرستان جدید التاسیس داریم که فاقد اداره ثبت می باشند که از این تعداد شش شهرستان جهت تاسیس اداره ثبت اسناد و املاک در دستور کار می باشند و اولویت با شهرستان های ریگان و رودبار جنوب است.

 

وی تصریح کرد با تامین نیروی انسانی لازم در آینده نزدیک خواهیم توانست در سایر شهرستان های استان نیز به تاسیس اداره ثبت اقدام نمائیم.

انتهای پیام/

تاریخ ارسال خبر: 
95/1/14