کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 26 ارديبهشت 1400

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی در استان کرمانشاه

برگزاری مراسم گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی در استان کرمانشاه

مراسم گرامیداشت روز دفاتر اسناد رسمی در استان کرمانشاه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت كانون كرمانشاه؛ با همت کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه و همزمان با سایر کانون ها و جوامع سردفتری و دفتریاری سراسر کشور، مراسم با‌شکوهی دوشنبه به مناسبت فرا رسیدن ششم دی ماه ” روز دفاتر اسناد رسمی و هفته نکوداشت سند رسمی ” با حضور مسئولاني از اداره کل ثبت اسناد و املاک استان کرمانشاه و همکاران محترم سردفتر و دفتریار از سراسر اين استان در تالار پذیرایی مجتمع ارگ برگزار گردید.

 

اين مراسم، با تلاوت آیه ۲۸۲ سوره مبارکه بقره آغاز گردید و صمد نریمانی و محسن اخوان گوران (اعضاي هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه ) ضمن ایراد سخنانی کوتاه این روز فرخنده را به همکاران تبریک گفتند.

 

در ادامه مراسم محمد صادق صدیقی صفایی رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه ضمن تبریک فرا رسیدن این روز و تقدیر و تشکر از حضور میهمانان و همکاران، به اهمیت و جایگاه دفاتر اسناد رسمی و حساسیت شغل و منصب سردفتری و دفتریاری پرداختند .

 

صدیقی صفایی به نقش سازنده بازرسی دفاتر اسناد رسمی توسط بازرسان کانون اشاره کردند و افزودند این امر سبب ارتقاء جایگاه و منزلت شغلی و حرفه ایی همکاران سردفتر و دفتریار خواهد شد.

 

در پایان مراسم، احکام بازرسان کانون و کمیته های ورزشی به دست تنی چند از پیشکسوتان، به منتخبین اهداء شد.

انتهاي پيام/

تاریخ ارسال خبر: 
95/10/7