کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 26 ارديبهشت 1400

برگزاری همایش 6 دیماه در خراسان رضوی

برگزاری همایش 6 دیماه در خراسان رضوی

همايش گراميداشت روز دفاتر اسناد رسمي در خراسان رضوي برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون به نقل از سايت كانون خراسان رضوي؛ همایش گرامیداشت روز ششم دیماه روز دفاتر اسناد رسمی روز یکشنبه 5 دي ماه  با حضور معاون استاندار و سردار غفورپور جانشین فرماندهی سپاه امام رضا (ع) و رامشی مدیر کل ثبت اسناد و ا ملاك استان ومعاونین ایشان خدادادی و اصفهانی و صانعی فر ریاست بازرسی استان و جوانمرد ریاست ثبت ناحیه یک مشهد و حسینی نژاد ریاست ثبت طرقبه و اعضای هیات مدیره دفاتر ازدواج و طلاق و جمع کثیری از همکاران سردفتر و دفتریار در محل هتل ثامن مشهدتشکیل گردید.

 

جلسه با خواندن آیاتی از کلام الله مجید آغاز و سپس سرود جمهوری اسلامی ایران و صلوات خاصه حضرت امام رضا (ع) با نوای ملکوتی مرحوم انصاریان پخش گردید و فضای جلسه به عطر رضوی معطر گردید.

 

 سپس اورعی ریاست کانون سردفتران و دفتریاران خراسان رضوی، ضمن خوش آمدگویی به میهمانان به توضیح آیه ۲۸۲ سوره بقره پرداختند و از انتخاب  شایسته این روز به عنوان روز دفاتر اسناد رسمی تقدیر و تمجید نمودند.

 

وي با اشاره به پیش رو داشتن انتخابات دوره سوم هیات مدیره کانون استان همه همکاران را به شرکت پر شور در انتخابات مذکور دعوت نمود.

 

در ادامه رامشی مدیر کل جدید اداره کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی به بیان محورهای برنامه های خود و شرح مختصری از فعالیت های ثبت استان پرداخت سپس سردار غفور پور، این روز را که با الهام از آیه ۲۸۲ سوره بقره انتخاب شده است به همه همکاران تبریک گفته و ضمن تبریک تشکیل بسیج در کانون استان به بیان نقش بسیج و آثار و برکات آن در داخل و خارج از کشور پرداخت.

 

همچنين دکتر زاهدیان ریاست دانشکده حقوق دانشگاه آزاد پیرامون این روز و نقش سردفتران به ایراد سخن پرداخت و سپس دکتر پنجتنی بیانیه همایش را قرائت نمود و الواح یادبود گرامیداشت این روز به میهمانان اهدا گردید.

 

 شایان ذکر است در بین جلسه کلیپي که در ارتباط با دفاتر اسناد رسمی تهیه شده پخش گردید و نیز مصلحی با خواندن قطعاتی، لحظات شادی را برای همکاران به ارمغان آورد و جلسه با اجرای خوب افکاری مجری توانای صداو سیما به اتمام رسيد.

تاریخ ارسال خبر: 
95/10/7