کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران با روسای کانونها و جوامع سردفتران استانها دیدار کردند

اعضای هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در حاشیه همایش "نظام پرداخت الکترونیکی وجوه در دفاتر اسناد رسمی" با روسا و نمایندگان کانونها و جوامع سردفتران دیگر استانها دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، این جلسه عصر روز گذشته با حضور نمایندگانی از استانهای اصفهان، اردبیل، هرمزگان، لرستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، خوزستان، قم، کرمانشاه، بوشهر، کردستان، گیلان، مازندران، خراسان رضوی و فارس تشکیل شد و مباحثی در رابطه با حوزه سردفتری و مسائل حادث اخیر طرح و مورد بررسی قرار گرفت.

نمایندگان کانونها و جوامع استانها هریک به بیان مسائل و مشکلات حوزه سردفتری در استان خود پرداخته و اظهار نظر کردند. در این جلسه پیشنهاداتی در رابطه با مسائل جاری حوزه سردفتری مطرح و بررسی شد.

همچنین با پیشنهاد برگزاری جلسه در هر فصل و بین اعضای هیات مدیره کانون ها و جوامع موافقت و مقرر شد جلسه آتی در فروردین ماه سال آینده (1388) در استان اصفهان برگزار شود.

در پایان این جلسه، مهندس صیامی از شرکت پرداخت الکترونیکی سامان در جلسه حضور یافت و به سوالات حاضران در رابطه با مشکلات، نواقص و مسائل دستگاه کارتخوان در دفاتر اسناد رسمی پاسخ گفت.

انتهای پیام