کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400

کسب مقام سومی تیم فوتسال کانون کرمانشاه در مسابقات جام رمضان

 کسب مقام سومی تیم فوتسال کانون کرمانشاه در مسابقات جام رمضان

تیم فوتسال کانون سردفتران و دفترياران استان کرمانشاه مقام سوم را در مسابقات جام رمضان اين استان كسب كرد.

 

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به نقل از سايت كانون کرمانشاه تیم فوتسال کانون کرمانشاه با سرمربی گری ناصر پیری، سردفتر اسناد رسمي در کرمانشاه توانست با پیروزی بر رقبای خود در جام رمضان به مقام سومی دست پیدا کند.

 

این دوره از مسابقات با همت هیات فوتبال استان کرمانشاه و در سالن ورزشی حضرت امام خمینی (ره) در سه گروه برگزار شد كه در دور اول و در مرحله گروهی تیم کانون کرمانشاه با دو برد و یک تساوی توانست به عنوان تیم صدر نشین به دور بعد صعود کند. در دور دوم هم که به صورت گروهی برگزار شد تیم کانون توانست با دو برد و کسب ۶ امتیاز به عنوان تیم صدر نشین به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کند.

 

اين تيم در بازی نیمه نهایی با قبول شکست برابر حریف به دیدار رده بندی راه یافت. در بازی رده بندی تیم کانون کرمانشاه در یک بازی پر افت و خیز با برتری ۸ بر ۴ تیم دانشگاه آزاد را شکست داد و به مقام سومی این دوره از مسابقات دست یافت.

 

مراسم اهداء جوایز با حضور اعضای شورای شهر کرمانشاه و مسئولین ورزش استان در محل ورزشگاه برگزار شد.

 

لازم به توضیح است از زمان تشکیل کمیته رفاهی و ورزشی کانون کرمانشاه، این دومین جامی بوده است که تیم فوتسال کانون کرمانشاه موفق به دریافت آن شده است.

 

همچنین تیم فوتسال کانون کرمانشاه تاکنون یک مقام قهرمانی و دو مقام سومی را در مسابقات مختلف استانی از آن خود کرده است.

 

هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه ضمن تبریک این پیروزی به کادر فنی مجرب و بازیکنان پرتلاش تیم برای آنان آرزوی موفقیت روز افزون کردند

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/04/11