کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 ارديبهشت 1400

برگزاری کارگاه آموزشی و مراسم تجلیل از بازنشستگان کانون استان کرمانشاه

برگزاری کارگاه آموزشی و مراسم تجلیل از بازنشستگان کانون استان کرمانشاه

كارگاه آموزشی مهارت کنترل خشم و مداخله در بحران با حضور مرادی، مدرس و کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و با شرکت سردفتران، دفتریاران و کارکنان دفاتر اسناد رسمی استان کرمانشاه در محل کانون اين استان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت كانون كرمانشاه، پس از اتمام کارگاه آموزشی و پرسش و پاسخ های مربوط به آن، محمدصادق صدیقی صفایی، رییس کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه گزارشی درباره فعالیت چند ماهه کانون استان و کمیسیون‌های کانون به همکاران ارائه داد .

 

همچنين گزارشی درخصوص بیمه و درمان همکاران توسط حمیدرضا فتحی، عضو دفتریار هیات مدیره کانون استان و مسئول بیمه و درمان کانون ارائه شد و همکاران در جریان آخرین تحولات این حوزه قرار گرفتند .

 

در ادامه از تعدادی از پیشکسوتان و بازنشستگان استان با حضور اعضاء هیات مدیره کانون کرمانشاه با اهداء جوایزی تقدیر و تشکر شد .

 

در انتهای جلسه سیدمجید حبیبی، عضو هیات مدیره کانون سردفتران و دفترياران کرمانشاه ضمن تشکر از حضور همکاران در جلسه و آرزوی صحت و سلامت برای بازنشستگان، گزارش مختصری درباره پرتال کانون استان و نحوه جدید ارجاع اسناد دولتی و بخشنامه‌ها و اطلاعیه‌ها به همکاران ارايه كرد.

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/04/14