کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 ارديبهشت 1400

حضور مشترک اداره ثبت و کانون سردفتران و دفتریاران کرمانشاه در نمایشگاه بزرگداشت هفته قوه قضاییه

حضور مشترک اداره ثبت و کانون سردفتران و دفتریاران کرمانشاه در نمایشگاه بزرگداشت هفته قوه قضاییه

اداره ثبت اسناد و املاک استان کرمانشاه و کانون سردفتران و دفتریاران استان کرمانشاه در نمایشگاه بزرگداشت هفته قوه قضاییه در اين استان شركت كردند.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت كانون كرمانشاه، به مناسبت بزرگداشت هفته قوه قضاییه نمایشگاهی با حضور ادارات و دستگاه‌های زیر مجموعه قوه قضاییه عصر روز یکشنبه 18 تير ماه در محل دائمی نمایشگاه های استان کرمانشاه برگزار شد .

 

آیین افتتاحیه این نمایشگاه با حضور دکتر محمدرضا عدالتخواه رییس کل دادگستری استان کرمانشاه، دکتر محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب استان، محمدناصر دالوندی مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان و سایر مقامات، رؤسا و معاونین قضایی و ثبتی استان و اعضاء هیات مدیره محترم کانون سردفتران و دفتریاران استان برگزار شد.

 

رییس کل دادگستری استان کرمانشاه و دادستان عمومی و انقلاب استان ضمن حضور و بازدید از غرفه مشترک اداره ثبت و کانون کرمانشاه در جریان آخرین دستاوردها و تحولات ثبتی ازجمله تحولات ایجاد شده در خصوص حذف دفاتر دست نویس و کاغذی، الکترونیکی شدن دفاتر املاک در ادارات ثبت و دفاتر اسناد رسمی و سایر تحولات ایجاد شده ثبتی قرار گرفتند .

 

عدالتخواه پس از استماع صحبت‌های کارشناسان ثبتی و توضیحات مدیرکل ثبت اسناد و املاک استان ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه ثبتی استان دفتر یادبود غرفه ثبت را امضاء کردند .

 

لازم به توضیح است در این دوره از نمایشگاه، اداره ثبت اسناد و املاک استان کرمانشاه و کانون سردفتران و دفتریاران استان با همکاری مشترک خود سعی در معرفی آخرین تحولات و دستاوردهای ایجاد شده در نظام ثبتی و معرفی آن به مردم و آشنا کردن آنها با سیر تحولات ثبتی دارند .

 

از مهم ترین اهداف مشترک اداره ثبت و کانون کرمانشاه در این نمایشگاه، ارائه مشاوره‌های ثبتی، حقوقی و ملکی به مردم و آشنا كردن آنها با مجموعه فعالیت‌های ثبتی و نحوه ارائه خدمات ثبتی به آنان ازجمله نحوه ثبت شرکت‌ها، معرفی اداره اجراء و نحوه اجراء گذاشتن اسناد لازم الاجراء، معرفی دفتر الکترونیکی املاک، وظایف دفاتر اسناد رسمی، نحوه ثبت و تنظیم اسناد در دفاتر اسناد رسمی، ثبت آنی الکترونیکی اسناد است.

 

این نمایشگاه تا روز جمعه 23 تيرماه 1396 ادامه خواهد داشت .

 

تاریخ ارسال خبر: 
96/04/19