کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران دوازدهم فروردین، روز استقرار نظام جمهوری اسلامی را گرامی داشت

هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران در بیانیه ای، یوم الله دوازدهم فروردین، روز استقرار نظام جمهوری اسلامی را گرامی داشت.
 
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، در این بیانیه آمده است:
 
" دوازدهم فروردین؛ روز پیروزی مستضعفین، روز استقرار نظام جمهوری اسلامی، روز تجلی حکومت عدل الهی و به فرموده امام راحل، صبحگاه 12 فروردین - که روز نخستین حکومت الله است - از بزرگترین اعیاد مذهبی و ملی ماست و ملت ما باید این روز را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
 
به درستی که ملت آگاه، آزاده و فهیم ایران اسلامی در دوازدهم فروردین ماه سال 1358 با رای قاطع آری و حداکثری خود به نظام بزرگ ایران، مهر تایید زدند و آن را در تاریخ به ثبت رساندند. 
 
دوازدهم فروردین ماه، فصل بازخوانی خاطرات عبرت آموز و وحدت آفرین رادمردان و شیرزنان این مرز و بوم است که می‌تواند همچون گذشته الهام بخش بیداری جهانی، مقاومت و ایستادگی ملت‌های حق طلب و آزادیخواه در برابر سلطه طلبی‌ها باشد.
 
بی تردید ملت سرافراز و آزاده ایران اسلامی در سالی که به فرموده مقام معظم رهبری مزین به نام همت مضاعف، کار مضاعف شده، بیش از پیش در راستای تحقق اهداف متعالی این مرز و بوم خواهند کوشید. در این راستا نیز خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی، از هیچ کوششی در زمینه تحقق آرمان های ایران اسلامی و رشد و تعالی روز افزون دریغ نخواهد ورزید".
 
انتهای پیام