کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

مراسم گرامیداشت مرحوم حبیب الله نیکوعزم برگزار شد

مراسم گرامیداشت مرحوم حبیب الله نیکوعزم برگزار شد

همايش گراميداشت مرحوم حبيب الله نيكوعزم، رئيس اسبق كانون سردفتران و دفترياران عصر امروز در سالن اجتماعات كانون برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، روز يكشنبه 26 آذر ماه سال جاري همايش گراميداشت مرحوم حبيب الله نيكو عزم رئيس اسبق كانون سردفتران و دفترياران در سالن اجتماعات كانون با حضور خانواده آن مرحوم، اعضاي هيات مديره، سردفتران و دفترياران، اعضاي سازمان ثبت اسناد و املاك كشور و جمعي از بازنشستگان برگزار شد.

محمدرضا دشتي رئيس كانون سردفتران و دفترياران ضمن تسليت، در سخناني گفت: مرحوم نيكو عزم داراي دو خصلت پاكدستي و اخلاق نيك بودند كه برهيچ كدام از ما پوشيده نيست. بنده خاطره نيكي  از ايشان به ياد دارم و آن، اين است كه وقتي براي اولين بار براي گرفتن ابلاغيه وارد كانون شدم،‌ايشان با محبت هرچه تمام با من رفتار كرد.

وي در ادامه افزود: كسي كه رياست كانون را تجربه نكرده باشد متوجه نمي شود 23 سال رئيس بودن در اين مجموعه چه سختي هايي دارد. ايشان در تمام طول خدمت خود سكاندار دفاتر اسناد رسمي بودند. با وجود اينكه در زمان پيش از انقلاب، فضاي مجازي و مطبوعات به اين شكل وجود نداشت، تمام قد در برابر تمام مشكلات و مسائلي كه وجود داشت ايستاد و چراغ كانون را روشن كرد.

رئيس كانون سردفتران و دفترياران در پايان اظهار كرد: تمام تلاش ايشان در طول خدمتي كه به جامعه حقوقي كشور كردند اين بود كه وحدت در ميان سردفتران و دفترياران حفظ شود تا ذره‌اي از مشكلات موجود در اين مجموعه به بيرون نرود. اميدوارم ايشان با همان تبسم هميشگي در صحراي محشر حاضر شود.

همچنين احمدعلي سيروس مشاور هيات مديره كانون و سردفتر اسناد رسمي هم طي سخناني ياد و خاطره ايشان را گراميداشت و از خدمات ارزنده مرحوم نيكوعزم طي سالها خدمت به جامعه حقوقي كشور ياد كرد.

تاریخ ارسال خبر: 
96/09/26