کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

دشتی اردکانی در مراسم تودیع و معارفه مسئولان کمیته رفاهی ورزشی کانون تاکید کرد:اهمیت تدوین طرح فراگیر رفاهی ورزشی

دشتی اردکانی در مراسم تودیع و معارفه مسئولان کمیته رفاهی ورزشی کانون تاکید کرد:اهمیت تدوین طرح فراگیر رفاهی ورزشی

دشتي اردكاني در مراسم توديع و معارفه مسئولان كميته رفاهي ورزشي كانون بر ضرورت اهميت تدوين طرح فراگير رفاهي ورزشي كانون تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، در مراسم توديع و معارفه مسئولين كميته رفاهي ورزشي كانون سردفتران و دفترياران، ضمن تجليل از خدمات عليرضا آتش زر، اميرحسين وحيدي به عنوان مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون معرفي شد.

 

رئيس كانون سردفتران و دفترياران در اين مراسم با تقدير از زحمات خالصانه آقايان آتش زر، عموزاده، خمارلو، وظيفه و ديگر اعضاي اين كميته؛ تلاش، پيگيري و جديت را از ويژگي هاي اخلاقي آنان در پيشبرد امور دانست.

 

محمدرضا دشتي اردكاني با اشاره به اهميت امور رفاهي و ورزشي در ارتقا سطح سلامت و انگيزه سردفتران و دفترياران در سطح كشور گفت: يكي از مهمترين دستاوردهاي اعضاي سابق كميته رفاهي ورزشي ساختارسازي و فعال كردن كميته هاي استان هاست و خوشبختانه امروز اين كميته مسير رو به رشدي را طي مي كند.

 

وي بر اهميت تدوين طرح فراگير رفاهي ورزشي تاكيد كرد و افزود: در تدوين اين طرح بايد عدالت در توزيع منابع و توجه به انتظارات تمام سردفتران و دفترياران در سطح كشور لحاظ شود.

 

دشتي اردكاني با اشاره به طرح ويژه نوروز 97 و توافق كانون با سه هتل در شهرهاي مشهد مقدس، بندرانزلي و محمودآباد در استان مازندران در اين ايام تصريح كرد: در ايام تعطيلات نوروز امسال مجموعا 1229 نفرشب، شامل 102 سردفتر و دفتريار  به اتفاق خانواده خود از اين هتل ها استفاده كردند.

 

وي با بيان اينكه در حال حاضر کانون با هتل ها و مراکز رفاهی و ورزشی متعددی در سطح کشور طرف توافق است خاطرنشان كرد:  سه هتل در شهر مقدس مشهد و همچنين مجتمع ويلايي شهيد شهرياري در مازندران پذيراي سردفتران و دفترياران شاغل و بازنشسته هستند.

 

در پايان اين مراسم با اهداي لوح  تقدير از زحمات آقايان آتش زر و عموزاده تقدير شد.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/02/01