کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 03 ارديبهشت 1400

رشت| "باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود" ثبت رسمی شد

رشت| "باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود" ثبت رسمی شد

مالک باشگاه سپیدرود رشت گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت به‌صورت رسمی در اداره ثبت شرکت‌های استان گیلان ثبت و تاسیس شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از خبرگزاري تسنيم در رشت،‌ جواد تن‌زاده با بیان اینکه جهت حرفه‌ای شدن باشگاه سپیدرود و دریافت پروانه دائمی حرفه ای، این باشگاه به صورت رسمی در سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ثبت شد اظهار داشت: شماره ثبت این شرکت توسط اداره ثبت شرکت‌های استان گیلان صادر شد.

 

مالک باشگاه سپیدرود رشت با اشاره به اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا و کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ یکی از شروط حرفه ‌ی شدن را ثبت شرکت اعلام کرده‌اند گفت: برای حرفه‌ای شدن نیاز به مجوزهایی است که در حال طی مراحل انجام آن برای باشگاه سپیدرود رشت هستیم.

 

تن زاده با بیان اینکه یکی از شرایط اعلام شده توسط کمیته مجوز حرفه‌ای سازمان لیگ فوتبال ایجاد یک شرکت یا موسسه است خاطرنشان کرد: شرکت ها نیازمند الزاماتی مانند اعضای مشخص هیئت مدیره، سهامدار، اساسنامه و دفاتر رسمی هستند.

 

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت با اشاره به اینکه ثبت شرکت برای تیم سپیدرود یک اتفاق بزرگ و مثبت است عنوان داشت: در فرآیند تشکیل حرفه‌ای نمی توان عجله کرد و باید حاشیه‌ها را از باشگاه سپیدرود رشت دور کرد.

 

تن‌زاده با بیان اینکه پس از این بر مبنای قوانین ثبت شرکت‌ها، موسسه "باشگاه فرهنگی ورزشی سپیدرود رشت" مالک قانونی باشگاه سپیدرود است اظهار داشت: باشگاه سپیدرود دارای شماره ثبت مشخص بوده و این موسسه به صورت قانونی ثبت شده است.

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/04/10