کانون سردفتران و دفتریاران

يكشنبه, 17 اسفند 1399

پیام رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کانون به مناسبت آغاز سال تحصیلی

پیام رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کانون به مناسبت آغاز سال تحصیلی

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، متن پيام علي جليليان، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کانون به مناسبت آغاز سال تحصيلي به اين شرح است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

آغاز سال تحصیلی، نوید بخش تکاپو وحرکت در مسیر خلاقیت و ترویج فرهنگ و علم آموزی است، تلاش شما دانشجویان و اساتید دانشگاه ها در عرصه کسب بصیرت و دانش و مجهز شدن به سلاح علم و تقوا است که شکوفایی و توسعه  علمی و پژوهشی کشور را محقق کرده و روحیه علم محوری و پژوهش محوری را در جامعه نهادینه می کند.

 

این ایام که مقارن است با فرا رسیدن 31 شهریورماه و آغاز هفته دفاع مقدس، یادآور رشادت های جاودانه مردم شریف میهن عزیزمان است. دفاع مقدس، طلیعه جاودانه غرور ملی است؛ هنگامه اتحاد و همبستگی ملی مردم در دفاع از شریعت اسلام و مرزهای سرزمینی است که با نثار خون پاک فرزندان این مرزو بوم و ایثار و مجاهدت های مثال زدنی آنها جاودانه شد. این دوران گویای مقاومت و مظلومیت ملتی است که با رهبری داهیانه حضرت امام(ره) و ایمان و توکل بر خداوند متعال و رشادت های سربازان اسلام برگ زرینی را در تاریخ ثبت نمودند.

 

درهمچو ایامی حادثه تلخ و غمگین تروریستی شهر اهواز در اولین روز از هفته دفاع مقدس و در چهل سالگی انقلاب باعث تأسف، تأثر وناراحتی همه مردم ایران اسلامی شد و بار دیگر کینه دشمنان قسم خورده انقلاب از جمهوری اسلامی ایران و مردم بزرگ و مقاوم خوزستان را نشان داد شهادت هموطنان عزیز از سرباز تا کودک خردسال دراین حادثه تلخ، صفحه سیاه دیگری در کارنامه سیاه و غیرانسانی تروریست ها و دشمنان نظام جمهوری اسلامی افزوده است و بی شک مردم ایران اسلامی به پیروی از سرور و سالارشهیدان، امام حسین(ع) باجوانمردی و ایثار و حفظ وحدت و همدلی تا همیشه حافظ و مدافع کشور عزیزمان ایران خواهند بود.

 

اینجانب ضمن محکومیت و اعلام انزجار از این اقدام تروریستی؛ شهادت عزیزان هموطن در استان خوزستان را تبریک و تسلیت عرض نموده و ضمن همدردی با همه مردم استان خوزستان بالاخص خانواده های محترم شهدای این عملیات تروریستی از خداوند متعال می‌خواهم که ایران اسلامی همیشه در آرامش و اقتدار باشد.

 

همچنین ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تبریک این ایام به محضر مقام معظم رهبری "مدظله العالی" و ملت دلاور و رزمنده ایران اسلامی، یاد و خاطره رشادت ها و از خودگذشتگی های رزمندگان، جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشته و از خداوند می خواهم ما را یاری نماید، تا درحفظ دستاوردهای ارزشمند انقلاب و نظام اسلامی کوشا و موفق باشیم.

 

مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران به عنوان یکی از نمادهای آموزش عالی کشور همه ظرفیت و توان خویش را در مسیر رشد و شکوفایی استعدادهای شما دانشجویان پرتلاش این مرز و بوم بکار گرفته و بدون شک موفقیت و رشد این مرکز در ابعاد مختلف مرهون همّت و پویایی شما دانشجویان تلاشگر و هدایت استادان و نخبگان ارجمند دانشگاهی است. امیدوارم در طول سال تحصیلی پیشرو، شما دانشجویان عزیز و متعهد با تکیه بر توانمندیها و استعدادهای خود و با بهره گیری از ظرفیتهای علمی و پژوهشی، با همتی عالی در محیطی پرنشاط در ارتقای مدارج علمی، مسئولیت پذیری و اعتلای ارزش های اخلاقی و معنوی کوشا باشید. اینجانب مقدم شما دانشجویان ورودی جدید مقاطع تحصیلی را به عرصه مقدس و پرتلاش علم و دانش در مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران صمیمانه تبریک گفته برای همه شما عزیزان سال تحصیلی سرشار از عزت، سربلندی، موفقیت و خیر از درگاه خداوند متعال مسألت می نمایم.

 

علی جلیلیان

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی کانون سردفتران و دفتریاران

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/07/02