کانون سردفتران و دفتریاران

پنجشنبه, 02 ارديبهشت 1400

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کانون برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس در کانون برگزار شد

مراسم گراميداشت هفته دفاع مقدس روز گذشته در كانون سردفتران و دفترياران برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، اين مراسم به همت بسيج كانون سردفتران و سازمان بسيج حقوقدانان تهران در سالن اجتماعات كانون با حضور هيات مديره كانون،سردفتران، دفترياران،جانبازان،ايثارگران و حقوقدانان بسيجي برگزار شد.

 

در ابتداي اين مراسم، حجت الاسلام فرقانی، مسئول بسیج کانون سردفتران و دفتریاران طي سخناني ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس و ارج نهادن تلاش ها و ايثارگري هاي بزرگ مردان و شير زنان اين سرزمين در طي سالهاي جنگ و دفاع مقدس، حضور مهمانان در اين مراسم را ارج نهاد.

 

در ادامه سردار سرتیپ پاسدار علی فضلی،طي سخنانی اظهار داشت: دشمن می خواهد با ایجاد گرانی و تورم و همچنین ایجاد مشکل در سیستم مدیریتی بین مردم و دولت تفرقه ایجاد کند. ملت ایران در طول 40 سال نشان دادند که پای خون شهدا و آرمان های حضرت امام(ره) و رهبری معظم انقلاب ایستاده اند و تا پای جان از این آرمان ها دفاع می کنند.

 

فرمانده لشکر10 سیدالشهدا (ع) در دوران دفاع مقدس، با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت : قدرت ایستادگی ملت ایران به اوج خود رسیده و اکنون ملت ایران قدرتمندتر از سال های گذشته در مقابل دشمن ایستادگی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه ملت ایران بیش از 200 هزار شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده اند، افزود: مردم در صحنه های مهم و حساس بر علیه دشمن به پیروزی رسیدند و در این مرحله نیز ملت ایران با ایستادگی و مقاومت در نبرد اقتصادی دشمن پیروز خواهند شد.

 

سردار فضلی خاطرنشان کرد: دشمن به بهانه مذاکرات برجام تلاش کرد قدرت موشکی ما را کم کند که به فضل الهی در این زمینه موفق نشد.

 

وی در ادامه با محکوم کردن حمله تروریستی شهر اهواز افزود: کار دشمن در این حمله تروریستی خبیثانه بود چرا که تعدادی از هموطنان به ویژه کودک 4 ساله در این حمله به شهادت رسید.

 

در پایان این مراسم از مجتبي پناهي، رزمنده، غلامرضا مرادي، جانباز و آزاده، بيژن مهرورز، جانباز، رضا جامچي، سردفتر بسيجي و برگزيدگان مسابقه كتابخواني دفاع مقدس در كانون تقدير شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/07/04