کانون سردفتران و دفتریاران

دوشنبه, 11 اسفند 1399

مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون خبر داد:برگزاری مسابقات چند جانبه برای ششم دی ماه

مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون خبر داد:برگزاری مسابقات چند جانبه برای ششم دی ماه

کمیته امور رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران در اوایل آبان ماه سال 1395 با هدف ارائه خدمات رفاهی، ورزشی، تفریحی، صنفی، بیمه‌ای و همچنین تسهیلات ویژه به سردفتران، دفتریاران، کارمندان دفاتر اسناد رسمی و کانون اعم از شاغلین، بازنشستگان و مستمری بگیران تشکیل و کمیته‌های رفاهی ورزشی در تمامی استان‌های کشور پایه گذاری شد و مسئولین آن نیز آغاز به کار كردند.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، در بهمن ماه 1396 امیرحسین وحیدی سردفتر 5 تهران به عنوان مسئول جديد این کمیته معرفی و از زحمات مسئولان پيشين اين كميته قدرداني شد. با انتصاب جديد، اعضای ثابت کمیته رفاهی شامل 5 سردفتر و 3 دفتریار فعال درحوزه ورزش انتخاب و طی جلسات هفتگی به برنامه‌ریزی در جهت ارتقا خدمات رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران پرداخته شد.

 

*در اين راستا به سراغ وحيدي، مسئول کمیته رفاهی ورزشی کانون سردفتران و دفتریاران رفتيم تا اطلاعات بيشتر در خصوص فعاليت‌هاي رفاهي و ورزشي را از او جويا شويم.

 

وحيدي در رابطه با روند انعقاد تفاهم نامه همکاری با مراکز اقامتی، هتل‌ها، مجتمع‌های ویلایی و استخرها در 8 ماهه اخير اظهار داشت: مجموعه‌های متعدد رفاهی اقامتی و ورزشی با تخفیف‌های مناسب و قابل توجه به مراکز رفاهی کانون سردفتران اضافه شدند که از آن جمله می‌توان به باغ ویلای عباس آباد، هتل مرزبانی ماسال، هتل بوستان سرعین، هتل رودکی شیراز، مجتمع ویلایی شهید نامجو در اوشان و فشم، هتل سیمرغ فیروزه مشهد، هتل رضویه (درآستانه قرارداد)، هتل کادوسان انزلی، تمدید قرارداد با مجتمع ویلایی شهید شهریاری و استخر، سونا و جکوزی مجموعه فرودگاه‌های کشور واقع در مهرآباد با تخفیف 50 درصد به صورت واقعی اشاره کرد.

 

وي ادامه داد: در حال حاضر در  کمیته رفاهی ورزشی كانون با 16 هتل و مجموعه اقامتی، 8 مجموعه ورزشی، 5 مجموعه تفریحی و فروشگاه در استان‌هاي کشور توافق شده که اسامی مراکز طرف قرارداد، میزان تخفیف و آدرس آن در سایت کانون در دسترس همكاران است. همچنین در استان تهران نیز با 2 هتل ، 8 مجموعه ورزشی و استخر، 6 فروشگاه عرضه پوشاک،  دوربین‌های مداربسته و کپسول های اطفا حریق، 3 رستوران، 1 کارگزاری بیمه، 1 شرکت خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی توافق شده است.

 

مسئول رفاهي ورزشي كانون در ادامه با بيان اينكه در حال حاضر کانون با هتل‌ها و مراکز رفاهی و ورزشی متعددی در سطح کشور طرف قرارداد است، گفت: در این میان به ترتیب مهمانسرای کانون تبریز، مهمانسرای کانون فارس، باغ ویلای عباس آباد، مجتمع ويلايي شهيد شهرياري در مازندران، مجتمع ویلایی شهید نامجو در اوشان تهران، هتل خانه سبز و هتل مدینه الرضا مشهد با بیشترین تعداد مسافر و استقبال، پذيراي سردفتران، دفترياران شاغل و بازنشسته و کارمندان دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران در کشور هستند.

 

وحيدي در ادامه به خدمات ارايه شده در ایام نوروز  اشاره كرد و گفت: در ایام تعطیلات نوروز 97 به دلیل عدم ارائه تخفیف از طرف هتل‌های طرف قرارداد، کانون سردفتران و دفتریاران با 3 هتل در مشهد مقدس، مازندران و گیلان مذاکره شد كه ضمن توافق كانون با سه هتل در شهرهاي مشهد مقدس، بندرانزلي و محمودآبادِ مازندران، در ايام تعطيلات نوروز امسال مجموعا 1229 نفرشب، شامل 102 سردفتر و دفتريار به اتفاق خانواده خود از اين هتل‌ها استفاده كردند.

 

وي تشكيل كميته‌هاي ورزشي در رشته‌هاي گوناگون را يكي از اقدامات موثر و مفيد در دوره گذشته عنوان كرد و با اشاره به كميته فوتسال و فوتبال به عنوان كميته‌هاي شكل گرفته گفت: تمرينات كميته فوتسال كانون دو جلسه در هفته در سالن ورزشي مركز علمي كاربردي كانون و كميته فوتبال دو جلسه در هفته در مجموعه ورزشي شهيد كشوري برگزار مي‌شود.

 

وحيدي درخصوص انتقاد وارده درمورد ضعف موجود در ورزش بانوان و علت عدم فعال بودن اين بخش اظهار داشت: ضمن پذيرش اين انتقاد، بايد گفت كه متاسفانه استقبال چنداني در زمينه ورزش بانوان از سوي همكاران صورت نگرفته اما درصدد آن هستيم كه در زمينه ورزش بانوان بيش از پيش فعال باشيم كه در همين راستا چند نفر از اعضاي كميته رفاهي ورزشي كانون از همكاران خانم هستند كه قطعا مي‌توانند در اين زمينه ياريگر بخش ورزشي بانوان باشند.

 

مسئول كميته رفاهي ورزشي كانون با اشاره به برنامه‌هاي آتي اين كميته به برگزاري مسابقات چند جانبه براي ششم دي ماه، روز گراميداشت دفاتر اسناد رسمي اشاره كرد و افزود: در اين زمينه در دو رشته فوتبال و فوتسال براي آقايان و در سه رشته شطرنج، بدمينتون و پينگ‌پنگ براي بانوان مسابقاتي برگزار خواهد شد كه فراخوان هاي مربوطه به زودي از سوي كانون اطلاع رساني خواهد شد.

 

وي درخصوص انتقادات مطرح شده در مورد تعداد مراكز و پراكندگي آنان در استان‌هاي مختلف در كشور گفت: ضمن پذيرش اين انتقاد همكاران، سعي داريم تا با همكاري و مساعدت بيشتر هيات مديره با افزايش تعداد مراكز طرف قرارداد در تهران و ساير استان‌ها نظر همكاران را جلب كنيم.

 

وي با تاكيد بر اينكه متاسفانه عمده هزينه‌ها براي بخش درمان مورد توجه قرار مي گيرد به لزوم هزينه براي پيشگيري از ابتلا به بيماري‌ها اشاره كرد و افزود: انعقاد قراردادها بايد فراتر از رستوران‌ها و هتل‌ها باشد و در اين راستا طرح جامع رفاهي ورزشي از سوي كميته رفاهي كانون در حال تدوين است كه به زودي به هيات مديره كانون ارايه خواهد شد.

 

وحيدي با بيان اينكه بايد سالن‌هاي ورزشي براي بانوان و آقايان طرف قرارداد و در اختيار كانون باشد گفت: به دنبال آن هستيم تا با باشگاه‌هاي ورزشي مختص استفاده همكاران قرارداد بسته شود تا به طور خاص فقط در اختيار همكاران قرار گيرد. اين كار علاوه بر ايجاد همدلي و همبستگي بيشتر بين همكاران، به سلامت آنان كمك شاياني خواهد كرد كه اميدواريم به زودي محقق شود.

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
97/0714