کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 25 ارديبهشت 1400

کارگاه آموزشی گواهی امضای الکترونیک در کانون سردفتران تشکیل شد

کارگاه آموزشی گواهی امضای الکترونیک در کانون سردفتران تشکیل شد

کارگاه آموزشی گواهی امضای الکترونیک، ششم و هفتم آبان ماه در کانون سردفتران و دفتریاران تشکیل شد.به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، این جلسه آموزشی برای روسای جوامع و کانون های استان ها برگزار شد تا زمینه این طرح نوین از پایتخت به دیگر نقاط کشور هم گسترش یابد.

 

این کلاس های آموزشی در دو روز پیاپی برگزار شد طوری که روز ششم به کلاس تئوری و روز هفتم ماه جاری به کارگاه آموزشی اختصاص داشت.

 

در ابتدای این نشست محمدرضا دشتی اردکانی، نایب رییس کانون سردفتران و دفتر یاران از مفتح، معاون وزیر صنایع سپاسگزاری کرد و گفت: اگر حمایت های او نبود طرح گواهی الکترونیک به سرانجام نمی رسید.

 

مسلم آقاصفری، رییس کانون سردفتران و دفتریاران هم در سخنانی، اجرای طرحR.A  را مقدمه ای برای رسیدن جامعه به آرامش و امنیت بیش تر دانست و به روسای جوامع سردفتران که در این جلسه حضور داشتند به خاطر اعلام آمادگی شان در اجرای این طرح تبریک گفت.

 

وی پیش بینی کرد، گسترش طرحR.A  زمینه تحول عظیمی را در ایران مهیا کند.

 

پیش از شروع کلاس آموزشی فریدالدین محمدی که مسوولیت طرحR.A  را در کانون سردفتران و دفتریاران بر عهده دارد پیشینه ای از پی گیری این طرح مطرح کرد و این طرح را نهالی دانست که باید حفظ و حراست شود.

 

در ادامه این جلسه جزئیاتی در رابطه با مفاهیم اولیه گواهی الکترونیک و راهنمای استفاده از امضای الکترونیکی شرح داده شد.

انتهای پیام