کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 22 ارديبهشت 1400

تکریم ارباب رجوع مهمترین برنامه کاری کارکنان کانون در سال ۹۸

تکریم ارباب رجوع مهمترین برنامه کاری کارکنان کانون در سال ۹۸
تکریم ارباب رجوع مهمترین برنامه کاری کارکنان کانون در سال ۹۸ است.
به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران، محمدرضا دشتی اردکانی در دیدار نوروزی خود با کارکنان کانون از تلاش‌ بی وقفه آنان در سال گذشته تقدیر و تشکر کرد.
وي با ابراز امیدواری از اینکه سال ۹۸ سالی موفق برای ملت ایران باشد تصریح کرد: تلاش ما در کانون برطرف کردن مشکلات همکاران است.
دشتی اردکانی کانون سردفتران را یک تشکل صنفی دانست و تاکید کرد: تکریم ارباب رجوع در اولویت قرار دارد.
وي سردفتران و دفتریاران با اشاره به برخی از انتقادها در فضای مجازی نسبت به عملکرد کارکنان کانون گفت: امیدواریم امسال کانون پویاتر از سال گذشته باشد و سالی  سرشار از آرامش، محبت و سال همدلی باشد.
رییس کانون همچنین ضمن تبریک سال نو، اعیاد گذشته و اعیاد پیش رو در ماه شعبان به حوادث رخ داده در ابتدای سال جاری و آسیب ديدن تعدادی از هموطنان ما اشاره کرد و گفت: این اتفاقات در ابتدای سال جدید بسیار متاثر کننده بود و امیدوارم سال جدید سالی طلیعه دار برای همه مردم و همکارانم در کانون باشد.
پیش از رئیس کانون محمد عظیمیان نایب رئیس کانون طی سخنانی با آرزوی اینکه امیدوار است سال ۹۸ بهتر از سال گذشته باشد، به تعامل و همکاری بیشتر بین هیات مدیره و کارکنان کانون تاکید کرد.
وی بر طرف کردن دغدغه همکاران کانون در زمینه های مختلف را یکی از اقدامات مثبت و موثر هیات مدیره در سال گذشته دانست.
عظیمیان با اشاره به اینکه کانون از محل ۱۰ درصد پرداختی همکاران سردفتر در سراسر کشور اداره می شود انتظار هیئت مدیره را انجام صحیح و منظم امور از سوی کارکنان کانون دانست و بر تعامل هر چه بیشتر تاکید کرد.
انتهای پیام
تاریخ ارسال خبر: 
98/01/17