کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 18 ارديبهشت 1400

تبریک و قدردانی رییس کانون از روسای سازمان ثبت

تبریک و قدردانی رییس کانون از روسای سازمان ثبت

محمدرضا دشتي اردكاني انتصاب رياست جديد سازمان ثبت را تبريك گفت و از تلاش هاي دكتر تويسركاني، رييس سابق اين سازمان تشكر و قدرداني كرد.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، متن نامه رياست كانون به دكتر ذبيح الله خداييان رييس جديد سازمان ثبت و دكتر احمد  تويسركاني رييس پيشين اين سازمان به اين شرح است:

 

 

برادر گرامي جناب آقاي  دكتر ذبيح الله خداييان

معاون محترم  رئيس قوه قضاييه و رياست سازمان ثبت اسناد و املاك كشور

 

باسلام

انتصاب شایسته  ي حضرتعالی  را به  رياست سازمان ثبت اسناد و املاك كشور  تبریک   و تهنيت عرض می‌نماید. به يقين حضور جنابعالي در رأس آن سازمان به‌لحاظ اشراف كامل آن جناب  بر  دقائق و ظرائف امر ،‌ و نيز سوابق درخشان مديريتي در دستگاه قضايي كشور در پيشرفت امور و عملكرد آن منشا  آثار فراواني خواهد شد.

همچنين رجای واثق دارد، با تكيه بر قدرت علمي سرشار، درایت كافي و تجارب ارزشمند سالها خدمت خالصانه تان آثار  مطلوب و درخوري بر مجموعه تحت امر گذارده و به اهداف متعالی دست خواهيد يافت.

جامعه بزرگ دفاتر اسناد رسمي با ايفاي نقشي بي‌بديل در جلوگيري از حدوث اختلافات و دعاوي ،  با تنظيم و تثبيت مالكيت اشخاص، آماده هرگونه همكاري با مقام محترم رياست سازمان ثبت را دارند.

امیدوار است  در سنگر جدید خدمت رسانی به هموطنان شریف ایران اسلامی در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهاي مقام معظم رهبري  همچون گذشته موفق و منصور باشد.

 

محمدرضا  دشتي اردكاني

رييس كانون سردفتران و دفترياران

 

 

 

برادر بزرگوار و ارجمند جناب آقاي دكتر احمد  تويسركاني

 

با سلام

بدينوسيله از تلاش هاي خالصانه، حميت عميق  و اثرگذاري مثبت و موثر جنابعالي در طول سال هاي مديريت و راهبري سازمان ثبت اسناد واملاك كشور تشكر و قدرداني مي‌نمايم.

انديشه پويا و استقبال از فناوري‌هاي نوين در كنار عملكرد با نگاهي به گذشته همواره از برگ‌هاي زرين حضور جنابعالي در رياست سازمان ثبت اسناد و املاك كشور بوده است.

اينجانب به نمايندگي از همكاران خود ضمن قدرداني از هدايت داهيانه و هوشمندانه آن مقام محترم در  ياري دفاتر اسناد رسمي به‌منظور  خدمت رساني هر چه بهتر به ملت شريف ايران اسلامي قدرداني مي‌نمايم.

رجای واثق دارم، آن جناب با قدرت علمي سرشار و كوله بار گران تجربه ضمن آشنايي با فضاي حقوقي كشور، در هر سمت و عنوان جديدي براي مجموعه تحت امر خود راهبر، اثرگذار و شتاب دهنده خواهد بود.

توفیق روز افزون جنابعالي را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

 

محمدرضا دشتي اردكاني

رييس كانون سردفتران و دفترياران

 

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/02/10