کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

غرفه کانون سردفتران برگزار می کند؛برگزاری شش نشست تخصصی حقوقی ثبتی در نمایشگاه بین المللی مطبوعات

غرفه کانون سردفتران برگزار می کند؛برگزاری شش نشست تخصصی حقوقی ثبتی در نمایشگاه بین المللی مطبوعات

غرفه كانون سردفتران و دفترياران با حضور در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها، شش نشست تخصصي حقوقي برگزار مي كند.

 

به گزارش روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران به نقل از خبرگزاری ايرنا (سرویس اجتماعی)، "حوزه اختيارات و صلاحيت دادگاه هاي انتظامي سردفتران و دفترياران"،"سرانجام املاك فاقد سند رسمي" و "ماليات املاك،ماليات بر ارزش افزوده" از جمله موضوعات نشست هاي تخصصي غرفه كانون سردفتران در نمايشگاه مطبوعات است.

 

بر اساس اين گزارش، "ضرورت الكترونيكي شدن اسناد رسمي"،" سند رسمي، سند عادي؛ كدام حاكم خواهد شد؟" و "چشم انداز تغيير و اصلاح قوانين دفاتر اسناد رسمي" از ديگر موضوعات نشست هاي تخصصي غرفه سردفتران و دفترياران است.

 

بر اين اساس، علاقه مندان مي توانند همه روزه از ساعت 14 تا 16 در نشست هاي تخصصي كانون سردفتران و دفترياران در هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها در مصلاي بزرگ امام خميني (ره) تهران حضور يابند.

 

همچنين كاركنان غرفه كانون سردفتران و دفترياران همه روزه از ساعت 16 تا 18 پاسخگوي سوالات بازديد كنندگان در رابطه با دفاتر اسناد رسمي هستند.

هجدهمين نمايشگاه بين المللي مطبوعات و خبرگزاري ها سوم تا دهم آبان ماه در مصلاي بزرگ امام خميني(ره) برپاست و علاقه مندان مي توانند همه روزه از ساعت 9 تا 20 از اين نمايشگاه بازديد كنند.

انتهای پیام