کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

تغییر شماره حساب دریافت اقساط وام صندوق تعاون

تغییر شماره حساب دریافت اقساط وام صندوق تعاون

شماره حساب دريافت اقساط وام صندوق تعاون كانون سردفتران و دفترياران تغيير يافت.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، سرپرست صندوق تعاون کانون سردفتران و دفتریاران اعلام كرد: با توجه به سیاست های بانک ملی ایران، حساب های سیبا جایگزین حساب های سنتی شد. حسابهاي شماره  3009 بانک ملی ایران شعبه کالج کد 433 و  3828 بانک ملی ایران شعبه میرزای شیرازی کد 169 که برای واریز اقساط وام دریافتی همكاران سردفتر و دفتريار از صندوق تعاون اختصاص داشت غیرفعال و به جای آن حساب سیبا به شماره 0200833595000 افتتاح شد.

 

حامي گفت: شماره شناسه وام برای سردفتران و دفتریاران پرداخت كننده اقساط وام صندوق تعاون اختصاص يافته است، لذا از کلیه سردفتران و دفتریاران در سراسر کشور درخواست می شود تا از امروز (22/08/90) نسبت به پرداخت اقساط معوقه خوداقدام نموده و همچنین اقساط بعدی را در سررسید مقرر به حساب سیبای فوق الذکر واریز نمایيد.

 

وي تاكيد كرد كه هیچگونه جریمه دیرکردی برای اقساط  پرداخت نشده از اول مرداد ماه تا اول آذر ماه سال1390 برای همکاران محاسبه نخواهد شد.

 

سرپرست صندوق تعاون کانون سردفتران و دفتریاران اظهار داشت: به منظور شناسایی دقیق واریز کنندگان اقساط به حساب فوق، برای هر وام شناسه واریز پرداخت اختصاصی تعریف شده که به هنگام واریز وجه در شعب بانک، قید این شناسه برروی فیش پرداختی ضروری بوده و در صورت قید نشدن این شناسه برروی فیش، بانک قادر به دریافت اقساط نخواهد بود. لذا هریک از همکاران می توانند شناسه واریز وام خود را از پرتال كانون دريافت كنند، اين شناسه فقط مربوط به صندوق تعاون است و چنانچه پيش از اين شناسه ديگري دريافت كرده ايد، مربوط به صندوق تعاون نيست.

 

حامي در ادامه گفت: چنانچه سردفتران و دفترياران كد شناسه خود را در ليست مندرج در سايت مشاهده نكردند، مي توانند مراتب را به صورت كتبي به شماره 88705310-021 اعلام كنند و منتظر اعلام نام خود در ليست مذكور باشند. علاوه بر اين تا زماني كه براي اين افراد كد شناسه مربوطه اختصاص نيافته است، جريمه ديركر به اين افراد تعلق نمي گيرد.

 

وي در پايان تاكيد كرد: همكاران محترم مراتب را فقط از واحد صندوق تعاون كانون سردفتران جويا شوند و همكاران ساير قسمت ها در اين رابطه پاسخگو نخواهند بود.

انتهاي پيام