کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

مراسم تکریم و معارفه اعضای سابق و جدید هیات مدیره شورای عالی کانون‌ها و جوامع سردفتری برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه اعضای سابق و جدید هیات مدیره شورای عالی کانون‌ها و جوامع سردفتری برگزار شد

مراسم تكريم و معارفه اعضاي سابق و جديد هيات مديره شوراي عالي كانون ها و جوامع سردفتري كشور روز گذشته در دفتر رياست سازمان ثبت اسناد و  املاك كشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، در ابتداي اين ديدار دشتي اردكاني به معرفي اعضاي هيات مديره پرداخت و از زحمات اعضاي پيشين هيات مديره اين شورا قدرداني كرد.

 

همچنين دكتر خداييان، رييس سازمان ثبت اسناد و املاك كشور ضمن تشكر از زحمات اعضاي هيات مديره شوراي عالي كانون‌ها و جوامع سردفتري، بر استفاده از ظرفيت شوراي عالي در حل مشكلات و مسائل حوزه سردفتري تاكيد كرد.

 

وي ضمن بيان لزوم حفظ وحدت و انسجام در حوزه دفاتر اسناد رسمي و كانون‌هاي كشور، بر برنامه ريزي شوراي عالي و كانون‌ها جهت روشنگري و بيان واقعيت حوزه سردفتري و اهميت سند رسمي تاكيد كرد.

 

پس از اين ديدار اولين جلسه رسمي دومين دوره هيات مديره شوراي عالي در كانون برگزار شد و در ابتداي جلسه براي انتخاب اعضاي هيات رئيسه راي گيري به عمل آمد و مطابق آن دشتي اردكاني به عنوان رييس هيات مديره، اميرمسعود مرادي به عنوان نايب رئيس، عليرضا رضايي به عنوان خزانه دار و محمدرضا محامد به عنوان دبير انتخاب شدند.

 

در پايان اعضاي هيات مديره و شوراي عالي با حضور در وزارت دادگستري با آوايي، وزير دادگستري ديدار و گفت و گو كردند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/09/04