کانون سردفتران و دفتریاران

جمعه, 02 مهر 1400

همایش شش دی استانها/دیدار هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران گلستان با دادستان و رییس کل دادگستری استان به‌مناسبت روز دفاتر اسناد رسمی

همایش شش دی استانها/دیدار هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران گلستان با دادستان و رییس کل دادگستری استان به‌مناسبت روز دفاتر اسناد رسمی

اعضای هيات مديره کانون سردفتران و دفتریاران استان گلستان در ديدارهايي با دادستان و رییس کل دادگستری استان به‌مناسبت روز دفاتر اسناد رسمی ديدار كردند.

 

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران، مفیدی، مدیرکل ثبت استان گلستان در اين ديدار به بيان نقش آفرینی و اهمیت جایگاه دفاتر اسناد رسمي در بين مردم و اهمیت کاداستر در جامعه پرداخت.

 

معصومی، رییس کانون سردفتران و دفترياران گلستان هم درخصوص موضوع همایش روز دفاتر، اهمیت روز دفاتر اسنادرسمی جهت شناساندن دفاتر در کشور و تعامل این کانون در سطح جامعه مطالب را مطرح کرد.

 

حسینی دادستان گرگان هم در اين ديدارها ضمن تبریک روز دفاتر اسنادرسمی به همکاران، به بيان جایگاه کانون سردفتران و دفتریاران و دفاتر اسناد در ایجاد نظم حقوقی و قانونی در بین مردم پرداخت.

 

دکتر هاشمیان، رییس کل دادگستری استان گلستان نيز ضمن تبریک روز دفاتر اسنادرسمی به همکاران، درخصوص اهمیت اسناد رسمی در ایجاد نظم حقوقی در بین مردم و جلوگیری از کاهش چشمگیر پرونده‌های قضایی در ادارات دادگستری بیاناتی را مطرح كرد و گفت:‌ تنها مرجع  تنظیم سند رسمی طبق آخرین دستورالعمل رییس سابق قوه قضائیه بر عهده دفاتر اسناد رسمی است.

 

 وي نسبت به ثبت ثنا برای تمام اقشارجامعه برای راحتی پیگیری امور قضایی مردم تاکید كرد.

در این دیدارها حجت الاسلام والمسلمین مزیدی، معاون رییس کل دادگستری هم مطالبی را درخصوص اسناد رسمی بیان داشت.

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/10/08