کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

همایش شش دی استانها/ برگزاری مراسم گرامیداشت ششم دی در استان خراسان رضوی

همایش شش دی استانها/ برگزاری مراسم گرامیداشت ششم دی در استان خراسان رضوی

همايش گراميداشت ششم دي در استان خراسان رضوي برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومي كانون سردفتران و دفترياران به نقل از سايت كانون خراسان رضوي، اين مراسم با حضور خانواده بزرگ دفاتر اسناد رسمی خراسان رضوی برگزار شد و دگر بار شبی بیاد ماندنی و جاودانه رقم خورد.

 

رزم حسینی، استادار، صادقی، مدیرکل دادگستری استان، مسئولاني از فرمانداری، نمایندگان مجلس، فرهیختگان دانشگاهی، مقامات قضایی، شهرداری، شورای شهر، ادارات ثبت، بسیج حقوق دانان حضور داشتند.

 

در این گردهمایی با همکاری اداره کل ثبت استان نمایشگاهی از اسناد و مستندات کهن در معرض ديد همکاران قرار گرفت و از اسناد مثلث اقتصادی و روز دفاتر اسناد رسمی نیز رونمایی شد.

 

صادقي،مدیرکل دادگستری استان ضمن تبریک این روز از اعلام آمادگی کانون خراسان رضوی جهت مشارکت در امر میانجیگری استقبال کرد و افزود: انشاءلله با توسعه ی صلاحیت دفاتر اسناد رسمی علاوه بر ایجاد درآمدزایی برای دفاتر اسناد رسمی بسیاری از دعاوی به صلح و سازش مختومه خواهد شد.

 

در حاشیه این همایش استاندار خراسان رضوی پس از رو نمایی از مثلث اقتصادی سندی که به همین نام تنظیم شده است را امضا كرد.

 

در انتها ضمن نکو داشت همکارانی که در سال گذشته به درجه بازنشستگی نائل آمده بود از فعالان کمیته‌های کانون تقدیر به عمل آمد و مدال وقف خدمت به لایقین این عنوان به همراه لوح تقدیر و تاج گل اهدا شد.

 

تاریخ ارسال خبر: 
98/10/11