کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 25 خرداد 1400

روز جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸/ یا همه پیروز می‌شویم و یا با هم شکست می‌خوریم!

روز جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸/ یا همه پیروز می‌شویم و یا با هم شکست می‌خوریم!
روز جمعه دوم اسفند ماه ۱۳۹۸، یا همه پیروز می شویم و یا با هم شکست مي‌خوریم! 
همکاران عزیز وارجمند!
سردفتران محترم؛ 
دفتریاران گرامی؛ 
کارکنان شریف دفاتر اسناد رسمی؛ 
روز جمعه دوم اسفند ماه ملت بزرگ ایران در آزمونی دیگر، سرنوشت قوه مقننه کشور را برای مدت ۴ سال دیگر به دست منتخبان خود می‌سپارند و در این فرآیند، گروهها،احزاب، قومیتها، مناصب و مشاغل و احزاب سیاسی مختلف در راستای داشتن حامی و پشتیبان در مجلس شورای اسلامی، به انحاء مختلف قانونی به دنبال جذب آرای لازم برای کسانی هستند که یقین دارند علاوه بر انجام وظایف عمومی خود در مجلس شورای اسلامی، قاطعانه از منافع  آنها نیز به دفاع خواهند پرداخت.
دفاتر اسناد رسمی نیز در طول سالیان گذشته و به دلایل مختلف، مورد بی مهری و بی توجهی و تعدی بخشهایی از دستگاهها، ادارات و سازمانهای دولتی و غیردولتی قرار گرفته است و شرایط خاص و پیچیده امروز که نوید روزهای بسیار سخت و دشوار آینده است، وظیفه یکایک ما را سنگین‌تر و مسوولیت ما را جدی تر مي‌نماید.
مشکلات حوزه دفاتراسنادرسمی، خطرات و تهدیدات پیش رو، بسیار بزرگ تر از آن است که تصور شود حل و فصل و رفع تمامی آنها در توان هیات مدیره است و هر چقدر زمان جلوتر رود، این مشکلات و راه حلهای آن دشوارتر و مسیر حرکت هیات مدیره های آینده نیز سخت تر خواهد شد.
قطعا" رفع مشکلات و فائق آمدن بر دشواریها، نیازمند حمایتهای قاطع نمایندگان مجلس شورای اسلامی از اعتبار سند رسمی و شانیت دفاتر اسناد رسمی است.
خوشبختانه در میان تایید صلاحیت شدگان ثبت نام کنندگان انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوی شورای محترم نگهبان، نام تعداد قابل توجهی از همکاران ما در حوزه های مختلف انتخاباتی به چشم می خورد که مایه مباهات و افتخار است.
از سویی متاسفانه طی روزهای گذشته دو نفر از همکاران نام آشنا و مطرح در استان های سیستان و بلوچستان و خراسان رضوی از ادامه رقابتها انصراف دادند که مایه تاسف و نگرانی شد.
واقعیت آن است که ضمن احترام فراوان به شرایط همه کاندیداهای محترم، با بررسی و تحلیل شرایط حوزه های انتخاباتی، تنها حوزه ای که احتمال می رود یکی از همکاران ما از آن حوزه بتواند وارد مجلس شورای اسلامی شود، شهرستان اردکان است.
هر چند همکاران ما نباید حمایت از نمایندگانی که با همه فشارها و مشکلات تا آخرین لحظه دست حمایت از اعتبار سند رسمی برنداشتند را فراموش نمایند، لیکن امروز و با همه ایرادات و نقدهای وارده که مختص همه ما ولی به اشکال مختلف است، حمایت همه جانبه از جناب آقای محمدرضا دشتی اردکانی امری لازم و ضروری است.
شک نداشته باشیم حضور ایشان در مجلس شورای اسلامی به یقین دارای اثرات و برکات فراوان برای مجموعه دفاتر اسناد رسمی و اعتبار سند رسمی خواهد بود و در این مهم، ذره ای تردید به خود راه ندهیم.
پیروزی یا شکست در روز جمعه دوم اسفند ماه به حساب همه ما گذارده می شود و یک نفر پیروز و شکست خورده نخواهد بود.
راه سختی که پیش روی اعتبار سند رسمی و تامین منافع مادی و معنوی مجموعه دفاتر اسناد رسمی قرار دارد صرفا" با وحدت و همدلی هموارتر می گردد و امیدواریم با همت یکایک شما عزیزان، روز جمعه دوم اسفند ماه شاهد کسب آرای لازم برای کلیه همکاران ثبت نام کننده در انتخابات مجلس شورای اسلامی، خاصه جناب آقای محمد رضا دشتی اردکانی در حوزه اردکان باشیم... ان شا الله
روابط عمومی کانون سردفتران و دفتریاران
تاریخ ارسال خبر: 
98/11/28