کانون سردفتران و دفتریاران

چهارشنبه, 02 تير 1400

رییس کانون سردفتران و دفتریاران: آزادگان اسوه مقاومت و نماد پایداری ملت بزرگ ایران هستند

رییس کانون سردفتران و دفتریاران: آزادگان اسوه مقاومت و نماد پایداری ملت بزرگ ایران هستند

علي خنداني در سالروز آغاز بازگشت آزادگان سرافراز به ميهن اسلامی، با تعدادی از سردفتران آزاده دیدار و گفت وگو کرد.

 

به گزارش روابط عمومي، علي خنداني، در این دیدار با گراميداشت بیست و ششم مرداد ماه، سالروز بازگشت سرافرازانه آزادگان به وطن، اين روز را فرصتی برای مرور رشادت‌های مردان و زنان غیور ميهن اسلامي و سردفتران آزاده را موجب آبروی حوزه سردفتری دانست.

 

وي آزادگان را دلاوراني نستوه و ايثارگر خواند که معنا و مصداق ایمان، جهاد و مقاومت را نمایان ساختند و نماد پایداری ملت بزرگ ایران شدند.

 

خنداني گفت:‌کارنامه سراسر افتخار این اسوه‌های استواری، الگویی جاودانه از جهاد و مقاومت است که حقانیت دفاع مقدس مردم ایران و اقتدار ایران اسلامی را در برابر جهانیان به اثبات رسانده است.

 

رييس كانون سردفتران و دفترياران با تاکید بر استمرار جلسات با همکاران آزاده و ایثارگر ادامه داد: با کمک این همکاران  به عنوان گنجینه‌‏هاى ارزشمند و الگوهای عینی مقاومت، می‌توان بیش از گذشته در جهت حل مشکلات قدم برداشت.

خنداني حفظ و ترويج فرهنگ ايثار را وظيفه همگان دانست و آن را امری حیاتی و کاری بس سترگ برای جامعه نام برد و افزود: همه افراد در نظام اسلامی باید از امکانات موجود در زمينه اين حركت ارزشمند بهره گيرند تا اثر مجاهدت و مقاومت وصف ناپذیر این رسولان انقلاب، به نيكي به يادگار بماند و امیدواریم در کانون سردفتران و دفتریاران به نحو شایسته قدردان همه همکاران آزاده، جانباز،ایثارگر باشیم.

 

وی افزود: برآنیم تا در آینده مراسم شایسته‌ای به پاس نکوداشت تلاش‌های این عزیزان در کانون برگزار کنیم.

 

در ادامه این دیدار هریک از آزادگان، با بیان خاطرات، نظرات و پیشنهادات خود را نیز مطرح کردند.

 

 سردفتران آزاده با گلایه‌مندی از اینکه بعد از سال‌ها این نخستین مرتبه است که از آنان برای حضور در کانون دعوت به‌عمل آمده است،خواستار توجه بیشتر در این زمینه شدند.

این سردفتران با تاکید بر اینکه هیچ توقعی از کانون و مسئولان آن ندارند و به عنوان عضو کوچکی از خانواده دفاتر اسناد رسمی مشغول به فعالیت و خدمت هستند، توجه به قشر آزاده، ایثارگر و جانباز را نشانه فهم و بالندگی جامعه دانستند و در این راستا از اقدام و توجه رییس کانون سردفتران و دفتریاران قدردانی کردند.

 

تاریخ ارسال خبر: 
27|05|99