کانون سردفتران و دفتریاران

شنبه, 18 ارديبهشت 1400

تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

تبریک رییس کانون سردفتران و دفتریاران به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس

رييس كانون سردفتران و دفترياران آغاز هفته دفاع مقدس را تبريك گفت.

 

 

به گزارش روابط عمومي، علي خنداني ضمن گراميداشت هفته دفاع مقدس، رشادت ها و دلاوري هاي مردان و زنان كشور را در سالهاي جنگ هشت ساله، مجموعه ‏ای از برجسته‏ ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و برافراشتن پرچم اسلام دانست.

 

وي حدیث ماندگار پایداری در راه دفاع از مکتب، انقلاب و میهن اسلامی را يادگار درخشان سالهاي دفاع مقدس خواند و اين ايام را يادآور جانفشاني فرزندان راستين اين مرز و بوم بر عليه متجاوزان و زياده خواهان عنوان كرد.

 

خنداني ادامه داد: سردفتران، دفترياران و كاركنان خدوم دفاتر اسناد رسمي نيز در آن سالهاي حماسي در كنار ساير اقشار جامعه به‌پا خواستند و همگي اسطوره مقاومت و ایستادگی هستند كه یاد و خاطرشان هرگز فراموش نخواهد شد. 

 

رييس كانون سردفتران و دفترياران با بيان اينكه از سال‌هاي دفاع مقدس، به عنوان نماد آزادگی، مقاومت و ایمان به خدا یاد شده و خون‏های مقدسي كه براي پاسداشت انقلاب اسلامی ریخته شد، ‌همواره در خاطره تاريخ كشور اسلامي‌مان باقي خواهد ماند، گفت: اكنون برماست به عنوان وارثان دفاع مقدس، در راه اعتلاي عزت اين جهاد مقدس و پیام بزرگ فداكاري و ظلم ستيزي بكوشيم و لحظه اي از آرمان‌هاي بلند ميهن عزيزمان عقب نشيني نكنيم.

 

تاریخ ارسال خبر: 
99/06/31