کانون سردفتران و دفتریاران

سه شنبه, 19 اسفند 1399

پیام تشکر رئیس کل سازمان مالیاتی از نقش آفرینان عرصه مالیات

پیام تشکر رئیس کل سازمان مالیاتی از نقش آفرینان عرصه مالیات

رئيس کل سازمان امورمالياتي کشور، از مشارکت ستودني موديان مالياتي، اصحاب رسانه و تلاشگران خانواده بزرگ مالياتي در تيرماه، موعد ارائه اظهارنامه هاي مالياتي تقدير و تشکر کرد.

 

 

 

به گزارش پايگاه اطلاع رساني كانون سردفتران و دفترياران به نقل از رسانه مالياتي ايران، دکتر عسکري اظهارداشت: «در نظام اقتصادي کشور از تيرماه همواره به عنوان اقتصادي ترين فصل سال و31 روز ماندگار در تعيين سرنوشت اقتصادي يکساله کشور ياد مي شود. روزهايي که اگرچه با ماه مبارک رمضان و گرماي طاقت فرساي تابستان پيوند خورد اما مانع از خلق حماسه اقتصادي نشد.

 

 تيرماه امسال جلوه اي از عزم و اراده ملتي شريف و مودياني مسئوليت پذير و وظيفه شناس است که با درک شرايط حساس سياسي و اقتصادي و پذيرش اين مهم که نفت منبعي ارزشمند براي آينده فرزندانمان و ماليات سهم يکايک ما در آباداني ايران عزيز اسلامي است، عليرغم کاستي ها و محدوديت هاي موجود، داوطلبانه ايفاگر نقشي بزرگ شده و تعامل حداکثري خود با نظام مالياتي را به نمايش گذاشتند.

 

 امروز در نقطه اي ايستاده ايم که مشارکت مردم در عرصه اقتصادي، مقصد را دست يافتني تر از هميشه مي نماياند و در اين ميان نمي توان نقش اصحاب قلم و اهالي رسانه در ايجاد يک باور عميق در ميان آحاد جامعه که همانا مشارکت در سازندگي اقتصادي کشور از طريق پرداخت ماليات است را ناديده گرفت.

 

اکنون که با استعانت از الطاف بي بديل ايزد منان و در سايه عزم ملي و مديريت جهادي با تلاش شبانه روزي همکاران خدوم نظام مالياتي، تيرماه پر از افتخار و همدلي را با رتبه بالاترين ميزان مشارکت در ارسال اظهارنامه هاي مالياتي الکترونيکي، پشت سر نهاديم، اين دستاورد ارزشمند را قدر دانسته و با سپاس از تمامي تلاشگران عرصه مالياتي، اميدوارم امانتدار شايسته مردم در ترسيم سيماي روشن اقتصاد و تحقق اهداف مقدس نظام جمهوري اسلامي ايران باشيم.»

 

انتهاي پيام